رحم اجاره‌ای یکی از بهترین روش‌ها برای زوجی است که می‌خواهند طعم فرزنددار شدن را بچشند. این روش در مواردی که مادر اصلی نمی‌تواند فرزند را در شکمش نگه دارد استفاده می‌شود و زوجین با کمک یک فرد واسطه برای بچه‌دار شدن  اقدام می‌کنند. درخواست رحم اجاره ای فوری بهتر است توسط مراکز خدماتی انجام شود و از مشکلات حقوقی و سلامتی آن جلوگیری شود.

 درخواست رحم اجاره ای فوری چیست و چگونه انجام می‌شود؟

رحم اجاره ای یا مادر جایگزین به روشی گفته می‌شود که یک زن یا به نوعی یک فرشته نگهبان، فرزند زوجی را که با استفاده از روش‌های رایج، قادر به داشتن فرزند نیستند، در رحم خود نگه‌داری می‌کند. در این روش تخمک مادر واقعی را با اسپرم پدر، به روش لقاح مصنوعی در فضای آزمایشگاه بارور می‌کنند و سپس آن را در رحم فرشته نگهبان یا مادر جایگزین می‌گذارند.

درخواست  رحم اجاره ای فوری بهتر است تا از طریق مراکز درمانی معتبر انجام شود؛ دلیل این موضوع این است که با توجه به فوری بودن این روند، تمامی آزمایشات از دو طرف گرفته شده تا در حین انجام آن بیماری به فرشته نگهبان یا به عکس از مادر جایگزین به جنین انتقال پیدا نکند. همچنین در صورتی که این روند به صورت آزاد انجام شود، ممکن است سو استفاده مالی یا استفاده غیر مناسب از داروها انجام شود. دلالان موجود در انجام رحم اجاره ای بسیار زیاد هستند و باعث بی اعتمادی زوجین برای انجام این کار می‌شوند.

سخن پایانی …

استفاده از رحم اجاره ای فرصت بسیار مناسبی برای بچه‌دار شدن است؛ بهتر است قبل از اقدام به این کار، طرفین از تمامی مسائل  شرعی و حقوقی انجام این کار مطلع باشند و با اعتماد به مراکز معتبر، تمامی مراحل را به دست آن‌ها بسپارند. زوجینی که بانوان در آن با مشکل بارداری مواجه هستند، می‌توانند از این روش استفاده کرده و نگران یائسگی یا مشکلات رحم خود نباشند.

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *