قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اهدا 123 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اهدا یک دو سه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین اهدای تخمک جنین رحم اجاره ای
با توجه به اینکه در اهدای تخمک اهدای جنین و رحم اجاره ای دانستن قوانین بسیار مهم است به همه توصیه می کنیم که پیش از اقدام به این کار قوانین را کامل مطالعه نمایند.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات خود را فرم ثبت‌نام درج کرده است یا با ما ارتباط برقرار کرده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اهدا یک دو سه اقدام کند.

نحوه پرداخت هزینه

پس از انتخاب و تایید نهایی توسط گیرنده، مبلغ و لینک پرداخت برای ایشان ارسال خواهد شد. همچنین بعد از پرداخت، اطلاعات تماس اهدا کننده در اختیار گیرنده قرار خواهد گرفت. این مبلغ به عنوان امانت نزد اهدا یک دو سه می‌ماند. برای هزینه ویزیت‌ها، سونوگرافی و داروها از این پول استفاده می‌شود. در نهایت پس از انجام فرآیند هچینگ/انتقال ما بقی هزینه طبق شرایط تعریف شده در قرارداد به حساب اهدا کننده واریز می‌گردد. پس از انجام هماهنگی ها ما در ادامه مسیر هم در کنار شما هستیم و در صورت وجود هرگونه سوال همکاران ما پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

انصراف

با توجه به اینکه در این فرآیند  اطلاعات تماس اهدا کننده در اختیار گیرنده قرار می‌گیرد‌ لذا پس از ارسال اطلاعات تماس اهدا کننده، امکان انصراف متقاضی دریافت وجود ندارد. البته در شرایط خاص و بر اساس تصمیم تیم پزشکی ما ممکن است فرد دیگری به عنوان جایگزین اهدا کننده معرفی شود.  در صورتی که در میانه راه مشکلی ایجاد شود که فرد معرفی شده امکان اهدا یا جایگزین شدن را از دست بدهد، مجموعه اهدا یک دو سه بر اساس تعهد خود فرد دیگری را طبق انتخاب گیرنده به ایشان معرفی خواهد کرد.

 

حریم شخصی در اهدای تخمک اهدای جنین رحم اجاره ای
اهدا 123 به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت اهدای تخمک اهدای جنین و رحم اجاره ای استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

اهدا 123 به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

اهدا 123 متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اهدا 123، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه دیجی‌کالا را از خود سلب می‌کند.اهدا یک دو سه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دیجی‌کالا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

سلب مسئولیت

به غیر از مواردی که صریحاً در این سند قید شده‌اند، هیچ رای و نظری چه کتبی، چه شفاهی و چه به هر صورت دیگر، که بوسیله شرکت و کارمندان  داده شود، هیچگونه تضمینی به وجود نخواهد آورد؛ و اعتماد مشتری به چنین اطلاعات یا رای و نظری، تنها با تشخیص خود مشتری منفرداً انجام می‌شود و شرکت به هیچ‌وجه دِینی به کسی در قبال چنین اعتمادی نخواهد داشت.

 

قانون نحوه اهداء جنین به زوجین نابارور

مصوبه مجلس شورای اسلامی در مورخ 1382.5.8

 

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

123 4003 0922