مراکز دولتی و خصوصی معدودی در سراسر کشور خدمات مربوط به اهدای تخمک را انجام می‌دهند که در ادامه، مراکز اهدای تخمک را به‌طور کامل به شما معرفی می‌کنیم. شاید برای شما هم جالب و کارآمد باشد که بهترین بیمه برای موارد مربوط به اهدای تخمک، بیمه انفرادی سامان است. البته در این شرایط شما نمی توانید تصویری از اهدا کننده را ببینید و فرآیند اهدای تخمک به صورت کاملا محرمانه و ناشناس انجام می‌شود. در مقابل سرویسی که در اهدا123 برای اهدای تخمک ارائه می‌شود به این ترتیب است که شما علاوه بر انتخاب مشخصات زیستی اهدا کننده می‌توانید از بین تصاویر اهدا کنندگان، اهدا کننده تخمک مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور کلی فرآیند انتخاب اهدا کننده بستگی زیادی روند مراکز اهدای تخمک دارد و شیوه یکسانی برای همه جا وجود ندارد.

مراکز اهدای تخمک

مراکز اهدای تخمک در شهرهای مختلف کشور وجود دارند که بسته به تعداد داوطلبان و متقاضیان اهدا کننده تخمک و گیرندگان فعالیت می‌کنند. تجربه نشان داده است که در برخی شهرها به خصوص شهرهای کوچک برای دریافت تخمک اهدایی لازم مدت قابل توجهی را در لیست انتظار بمانید. این در صورتی است که شما بخواهید از خدمات مراکز دولتی اهدای تخمک استفاده کنید. خطر این کار افزایش سن گیرنده و در پی آن احتمال کاهش کیفیت رحم فرد گیرنده است که این امر در نهایت موجب کاهش احتمال بارداری خواهد شد. گزینه دیگر استفاده از خدمات مراکز خصوصی اهدای تخمک مانند اهدا123 است که بدون قرار گیری در لیست انتظار و بدون اتلاف وقت شما می‌توانید تخمک اهدایی را تهیه کنید. اگر چه ممکن است در این حالت ممکن است هزینه اندکی افزایش یابد اما ریسک کاهش احتمال بارداری به خاطر از دست دادن زمان وجود ندارد.

قیمت اهدای تخمک در پژوهشگاه رویان

مراکز اهدای  تخمک و قیمت آن‌ها به فرد انتقال دهنده بستگی دارد. ممکن است فرد اهدا کننده تخمک از اقوام شما باشد و هزینه‌ای از شما دریافت نکند. هزینه اهدای تخمک نیز کاملا به توافق طرفین بستگی دارد و قیمت اهدای تخمک از 3،000،000 تا 15،000،000 میلیون تومان اعلام شده است.

سخن پایانی…

برای آشنایی با مراکز اهدای تخمک می‌توانید از جدول آورده شده در این مقاله استفاده کنید. قیمت اهدای تخمک به فرد انتقال‌دهنده بستگی دارد و در صورت آشنایی، این هزینه ممکن است تغییر کند. برای انجام این مورد می‌توانید به مرکز اهدا برای اطمینان از مشکلات حقوقی و سلامتی مراجعه کنید.

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *